Par mums.

Muusu restorāns ir stāsts par vērtībām, izsijātām caur gados krātu pieredzi. Lietām jābūt skaistām, vienlaikus ērtām, un katrai detaļai ir nozīme.

Ziemeļnieciskais interjers – vienkāršas līnijas, atsegtas ķieģeļu sienas, lins un koks, kas mijas ar metālu – kalpo par izsmalcinātu fonu, ļaujot salikt akcentus uz būtisko. Uz ēdienu un Muusu sajūtām.

Muusu restorāna spēks ir šefpavāre Ina Poliščenko. Nebaidāmies teikt, ka viņa ir viena no labākajām pilsētas pavārēm. Muusu askētiskie, Raunas ķieģeļceplī tapušie trauki ir teju kā audekls, uz kura viņai gleznot. Ēdienkartes pamatā ir stabilas kulinārās vērtības. Tās ir mūsdienu Eiropas klasika, kur vieta atstāta košām interpretācijām un sezonāliem akcentiem, taču vienlaikus ieturēta pietāte pret visu, kas svaigs un vietējas izcelsmes.

Vēlām brokastīm, gardām pusdienām, vakaram ar draugiem vai kādai pavisam īpašai iziešanai – šajā ziņā Muusu restorāns ir īsts sajūtu hameleons, kas pielāgosies un spēlēs līdzi. Uzskatām par savu pienākumu brīdināt, ka uz Muusu dīvāniem mēdz aizsēdēties

MUUSU (29 of 385)
MUUSU (66 of 385)
MUUSU (119 of 385)
"Perfekti pagatavoti ēdieni kurus bija patīkami izbaudīt.Ar lielu baudu apēdu ēdienu kuru Es neēdu un nevarēju iedomāties ka Es ēstu,bet šajā restorānā es labprāt iegrieztos un vēl ēstu.Un protams brīnišķīga apkalpošana.Paldies Kasparam Jansonam un viņa komandai."
- Aelita Štima
Scroll to Top